Jak możesz wesprzeć fundację Ewy Naworol?

Zostań darczyńcą, wpłać „cegiełkę”

Zachęcamy Was do wsparcia naszych działań i dołożenia ,,cegiełki” do kolejnego projektu ,,My Nie Gryziemy”. Może to być dowolna kwota, którą uznacie Państwo za właściwą.

Wasza pomocna dłoń będzie dla nas podporą, dzięki której zainwestujemy w potrzebne do realizacji zadania materiały dla dzieci (książeczki edukacyjne, informatory, balony, słodycze), pokryjemy koszty dojazdów oraz odświeżymy salę edukacyjną na dzieci.

Wpłaty powyżej 26 złotych nagradzamy kubkami lub torbami, z pracującymi z Nami pupilami.

Liczymy na Was i Wasze zaangażowanie! Numer konta: PEKAO S.A. 92 1240 3464 1111 0010 9191 0928

Podaruj Nam swój 1% podatku

To bardzo łatwe i nic Cię nie kosztuje. Nie marnuj jednego procenta, podaruj go komuś, kto wykorzysta go w szczytnym celu. Nasz numer KRS to 0000458975

Zostań sponsorem!

Oferujemy możliwość reklamy Państwa firmy podczas organizowanych przez nas eventów poprzez działania marketingowe np. ekspozycję logotypów, produktów, roll – up, wręczanie ulotek lub kuponów na zasadzie umowy i wystawienia rachunku. Wachlarz korzyści i opcji jest szeroki, dlatego w celu omówienia szczegółów i dostosowania dogodnej oferty należy skontaktować się z Koordynatorem akcji ,, My Nie Gryziemy” tel. 784 443 255.

Jaka firma może z nami współpracować?

Sale zabaw, hurtownie i sklepy dla dzieci, firmy z branży zwierząt, producenci artykułów dla dzieci, producenci artykułów dla zwierząt.
Można wybrać sobie daną miejscowość, region, województwo, gdzie będą chcieli Państwo z nami współpracować.

Oferta Eventowa

Fundacja Ewy Naworol oferuje także organizację szkoleń w ramach akcji ,,My Nie Gryziemy” podczas eventu, pikniku, festynu, Mikołajek, Dnia Dziecka. Możemy przyjechać z ciężarówką amerykańską, w której odbywają się zajęcia lub bez niej.

W celu rezerwacji terminu należy skontaktować się z Koordynatorem akcji ,, My Nie Gryziemy” (784 443 255, fundacja@ewanaworol.org).

Przyjazd do szkoły, przedszkola

Każda placówka może zaprosić Fundację Ewy Naworol do swojej miejscowości.