We wrześniu odwiedziliśmy:

7 września 2020

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Tęcza i Warsztaty Terapii Zajeciowej

Pierwszego Dnia naszej trasy spotkaliśmy sie z podopiecznymi Stowarzyszenia i ich cudownymi opiekunami, którzy codziennie wkładają moc pracy w to, by umieli oni normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Radość podopiecznych i ich aktywność na zajęciach była widoczna gołym okiem. Do udziału w warsztatach zaproszony został również Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy Małej.

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Danielowicach

Dzieci z Danielowic już nie po raz pierwszy korzystały z naszych warsztatów. Przedszkole znajduje się na pięknym terenie,w  otoczeniu zieleni. Tym bardziej się cieszyliśmy, mogąc tam przez chwilę być.

Dzieci, które spotkaliśmy w Danielowicach świetnie bawiły się w towarzystwie Coli, której teren Szkoły i Przedszkola baaardzo się podobał…

 

Dzieci z publicznego Przedszkola Bajkowy Ogród

W Wiązowie byliśmy po raz pierwszy i bardzo mile zaskoczyło Nas to miejsce. Dzieci biorące udział w zajęciach miały dużą wiedzę i były bardzo ciekawe ich przebiegu. Mimo trwającej adaptacji najmłodszych przedszkolaków, żadne z dzieci w naszej sali nie płakało i nie bało się naszej łaciatej Coli. Brawo Przedszkolaki! Mamy nadzieję na spotkanie w przyszłym roku!