Październik miesiącem odwiedzin w województwie śląskim i opolskim

19 października 2020

Październik - czas na Górny Śląsk i Opolszczyznę!

Piękny początek października spędziliśmy na Opolszczyźnie.

Zajęcia prowadziliśmy dla dzieci z Niepulicznego Żłobka Raz!Dwa!Trzy! oraz z Przedszkola „Księga Przygód”.

W Raciborzu w naszych zajęciach wzięli udział uczniowie ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Raciborza. To bardzo ciekawe, bo w naszych zajęciach wzięli udział nawet licealiści!

Jarek – prywatnie od wielu lat zawodowy kierowca, miłośnik kotów, amerykańskiej motoryzacji, również kocha podróże. W fundacyjnej pracy to on dba o wszystkie techniczne szczegóły – przyprowadza na miejsce ciężarówkę, rozkłada salę, dba o prawidłowe działanie całego sprzętu i kontaktuje się z administratorami terenu, ustalając miejsce postoju i podłączenie do prądu. Zarazi swoim poczuciem humoru nawet największego Smutasa.

 Nie powinnam tego pisać, ale cichutko szepnę, że rozpieszcza do granic możliwości nasze pieski 😊

Jak się domyślacie...

…nasz związek jest czysto zawodowy, ale bez przyjaźni, wzajemnego wsparcia nie udawałoby się to tak dobrze. Takim teamem przeważnie podróżujemy po Polsce i czasem tylko na siebie możemy liczyć. 

 Jeśli macie ochotę Zgłosić jeszcze swoje Przedszkole, Szkołę, Placówkę Wsparcia Dziennego, Placówkę Specjalną, czy zorganizować event z naszym udziałem – zapraszamy do kontaktu.

Numer telefonu, e-mail, fanpage to miejsca, gdzie odbieramy i odpisujemy na wiadomości i wprost nie możemy się doczekać wyjazdu i spotkania z Wami!