Master truck – zjazd pięknych maszyn, na którym nie mogło zabraknąć Freightlinera Fundacji!

5 sierpnia 2020

Przegląd najpiękniejszych maszyn...

Co roku lotnisko Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi, w gminie Komprachcice zmienia się w ogromny Parking, gdzie zatrzymują się najpiękniejsze perełki motoryzacyjnego świata. Jeszcze 15 lat temu nikt nie spodziewał się, że zlot ciężarówek rozrośnie się do rozmiarów takiego wydarzenia. Dziś teren zlotu to ponad 100 ha, a odwiedza go ponad 100000 osób z Polski i Europy.

17 – 19 lipca w Master Trucku wzięło udział ponad 600 różnych maszyn. Postanowiliśmy również pojawić się na zlocie, żeby pochwalić się naszą amerykańską ciężarówką Frightliner, która na codzień pełni ważną misję działając na rzecz Fundacji Ewy Naworol i dbając o bezpieczeństwo dzieci.

Na imprezę pojechaliśmy całym zestawem, by pokazać jak wygląda nasza sala multimedialna, na której pracujemy z dziećmi i młodzieżą w ramach Akcji MY NIE GRYZIEMY! Master truck to miejsce, gdzie każdy chętny ma szansę zwiedzić naczepę oraz ciężarówkę w środku, zrobić sobie zdjęcie przy unikatowych grafikach, które zostały wykonane na ciągniku w 2017 roku. Dla miłośników amerykańskich samochodów była to prawdziwa gratka! A jeśli jesteście ciekawi jak wspominamy to wydarzenia, zapraszamy do galerii zdjęć!