Akcja Świąteczna Podziel się z Potrzebującymi 7 – podsumowanie

3 stycznia 2023

Finał Akcji odbył się 21 i 22 grudnia...

…w domach Naszych Podopiecznych.

Już siódmy rok naszą pomoc kierujemy do ludzi starszych i niepełnosprawnych w Gminie Jelcz-Laskowice.
W tym roku odwiedziliśmy 16 osób, które otrzymały od nas bożonarodzeniowy poczęstunek oraz paczki z żywnością, środkami czystości, rzeczami potrzebnymi.
Do zorganizowania Akcji przyczyniło się wiele osób oraz firm.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować darczyńcom...

…za wielkie serca. Niezwykle cieszy nas to, że wielu z Was uczestniczy w Akcji Świątecznej od lat, od lat wspomagając naszych Podopiecznych i wypatrując informacji o Akcji na naszych mediach społecznościowych. To daje nadzieję, że są ludzie, dla których empatia, troska o innych nie jest obcym uczuciem.

Dziś chcielibyśmy bardzo serdecznie Państwu podziękować za pomoc w organizacji Akcji, za życzliwość i każdą nawet, najmniejszą cegiełkę, dzięki czemu byliśmy w stanie każdemu z Podopiecznych podarować wszystko co było potrzebne.

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach i Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej.

Gorące podziękowania składamy także firmom oraz osobom, które okazały swoje serce:

🌲Pracownikom sklepu Dino w Minkowicach Oławskich,
🌲Pracownikom sklepu PSB Mrówka w Jelczu-Laskowicach,
🌲Pracownikom Hotelu i Restauracji Arkadia,
🌲Prezesowi Firmy Aleuro Converting Trade sp. z.o.o z Oławy,
🌲Pracownikom portalu TuOlawa.pl oraz Gazety Powiatowej za patronat medialny,
🌲Markowi Marzejko z 4eproduction za przepiękne zdjęcia,
🌲Pani Agnieszce Zamorskiej z Gabinetu Kosmetyczno-podologicznego,
🌲Pani Małgosi,
🌲Pani Alicji i pracownikom Kancelarii Doradztwa Podatkowego A.F.O,
🌲Pani Paulinie R,
🌲Pani Oli P,
🌲Pani Oli M,
🌲Pani Paulinie T,
🌲Pani Emilii,
🌲Pani Julii,
🌲Pani Alinie,
🌲Pani Sarze,
Oraz Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Zawiadowców Historii i Morsom z Jelcza ♥️♥️♥️
🌲Dziękujemy chłopakom: Markowi, Adamowi, Jarkowi i Arturowi za pomoc we wnoszeniu ciężkich paczek oraz Małgosi za wsparcie i czynny udział w Akcji na wielu jej etapach 🥰🥰🥰
🌲Serdecznie dziękujemy także wszystkim, którzy anonimowo wsparli zbiórkę pieniężną – to dzięki tym środkom zadbaliśmy o potrzeby osób, które nie miały w tym roku swojego darczyńcy.

 

 

 

 

Jarek – prywatnie od wielu lat zawodowy kierowca, miłośnik kotów, amerykańskiej motoryzacji, również kocha podróże. W fundacyjnej pracy to on dba o wszystkie techniczne szczegóły – przyprowadza na miejsce ciężarówkę, rozkłada salę, dba o prawidłowe działanie całego sprzętu i kontaktuje się z administratorami terenu, ustalając miejsce postoju i podłączenie do prądu. Zarazi swoim poczuciem humoru nawet największego Smutasa.

 Nie powinnam tego pisać, ale cichutko szepnę, że rozpieszcza do granic możliwości nasze pieski 😊

Jak się domyślacie...

…nasz związek jest czysto zawodowy, ale bez przyjaźni, wzajemnego wsparcia nie udawałoby się to tak dobrze. Takim teamem przeważnie podróżujemy po Polsce i czasem tylko na siebie możemy liczyć. 

 Jeśli macie ochotę Zgłosić jeszcze swoje Przedszkole, Szkołę, Placówkę Wsparcia Dziennego, Placówkę Specjalną, czy zorganizować event z naszym udziałem – zapraszamy do kontaktu.

Numer telefonu, e-mail, fanpage to miejsca, gdzie odbieramy i odpisujemy na wiadomości i wprost nie możemy się doczekać wyjazdu i spotkania z Wami!