Projekty edukacyjne dofinansowane

Fundacja Ewy Naworol bierze udział w realizacji projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży dofinansowane przez Urzędy Miasta, Gminy oraz Starostwa Powiatowe.

Przedstawicielom władz w wielu miejscach zależy, by najmłodsi obywatele byli bezpieczni i znali podstawowe zasady obcowania z psami.

 

 

W związku z działalnością Fundacji na rzecz zwierząt domowych, także w ramach projektów udzielamy nieodpłatnie porad behawioralnych i żywieniowych. Jesteśmy przekonani, że nabyta u nas wiedza na temat zachowania psów pomoże zapobiec nieszczęśliwym wypadkom pogryzień.

Mamy na celu doprowadzić do tego, że ilość pogryzień przez psy w naszym kraju będzie  coraz mniejsza, czego nie uda się osiągnąć bez odpowiedniej edukacji już od najmłodszych lat. Nie jest ważne tylko to, jak uchronić się już w momencie ataku, ale globalne podejście do odpowiedzialnej opieki, żywienia i wychowania zwierzęcia przez właściciela. Dzięki kształtowaniu odpowiednich postaw już u dzieci, jesteśmy pewni, że liczba pogryzień, ataków, ale też przypadków znęcania się nad zwierzętami będzie maleć.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was.